centuple اسلحه سوریه میلیون تروریست عربستان

centuple: اسلحه سوریه میلیون تروریست عربستان کارخانه ارتش سوریه تروریست ها بلغارستان گروههای تروریستی

گت بلاگز خوزستان انتشار “از خوزستان و خوزستانی‎ها”

کتاب “از خوزستان و خوزستانی‎ها”، مجموعه مقالات و یادداشت‎های دکتر عباس امام با عنوان خوزستان و خوزستان‎شناسی انتشار یافت.

انتشار "از خوزستان و خوزستانی‎ها"

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ دکتر عباس امام در این کتاب همچنین به معرفی تنی چند از چهره‎های مطرح و فعال خوزستانی در زمینه های فرهنگی و خوزستان‎شناسی از جمله محمدحسین حکمت‎فر، محمدعلی رونق، عیدی صابرزاده (معروف به عیدی گربه)، عیسی سجادی، منصور واحدی، محمدحسین هدایت اهوازی، عبدالرزاق حیاتی، حاج احمد افشار دزفولی، صفدر تقی‎زاده و… پرداخته است.

عبارات مهم : اهواز
در بخشی از مقدمه این کتاب می خوانیم: «در این مجموعه اندک کوشید ه ایم تا تنی چند از اشخاص گمنام خوزستان و خوزستان شناسی را به خوانندگان بشناسانیم؛ افرادی که هر یک به نوعی در خدمت خوزستان و خوزستانیان و اصولاً ایرانیان بوده اند. البته ناگفته نماند تمام مطالب این مجموعه پیش از این در منابع مختلفی انتشار یافته اند؛ بعضی در وبگاه های اینترنتی، بعضی در نشریات محلی استان خوزستان، بعضی به صورت مقدمه بر کتاب های مؤلفان خوزستان پژوه، بعضی در سمینارهای ابتکاری نویسنده در دانشگاه شهید چمران اهواز یا مصاحبه با خبرگزاری ها (به خاص ایسنای خوزستان) جهت معرفی این گونه پژوهشگران، بعضی در رثای خوزستان شناسان در گذشته و نظایر آن ها.»

عباس امام، پژوهشگر و استادیار آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شهید چمران اهواز و خوزستان شناس، در سال 1338 در اندیمشک متولد شد و پیش از این از وی کتابی در زمینه خوزستان‎شناسی به نام‎ “اندیمشک و اندیمشکی‎ها” (1388) و همچنین ترجمه کتاب “نخستين كاوشگر شوش: سفرنامه پژوهشی سرهنگ لوفتوس” (1386) به چاپ رسیده است.

کتاب «از خوزستان و خوزستانی‎ها» به وسیله انتشارات معتبر در هزار نسخه و با قیمت 15 هزار تومان انتشار یافته و هم اکنون در کتابفروشی ها است.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | انتشار | مجموعه | خوزستان | انتشار کتاب | مجموعه مقالات و یادداشت ها | دکتر عباس امام | خوزستان وخوزستان شناسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog